Aşkınıza Söyleneccek Sözler Uyeols10
Facebook Sayfamız:
www.facebook.com/YokluguBitiriyor Bekleriz...
Aşkınıza Söyleneccek Sözler Uyeols10
Facebook Sayfamız:
www.facebook.com/YokluguBitiriyor Bekleriz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşkınıza Söyleneccek Sözler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Aşkınıza Söyleneccek Sözler Empty
MesajKonu: Aşkınıza Söyleneccek Sözler   Aşkınıza Söyleneccek Sözler Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 10:22 am

Kül olmus ates yanarmibuz tutmus su akarmisu gözler seni sevdi BASKASINA BAKARMI.

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin Bitanem!..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"

Seni görmedigim günler bir çakir dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk aglamasi basliyor kulaklarimda uzun uzun ellerim biryerlere yapisiyorya ayaklarim o benim zavalli ayaklarim öyle saskin öyle kararsiz öyle çaresizki seni görmedigim karanliktayim katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasil paslanirsa bir elma nasil çürürse iste öyleyim.SENI ÖZLEDIM SENI SEVIYORUM

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsin

Bulutlar arasinda göz kirpan günes gözlerin kadar güzel olsaydi günese vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda günesimsin.

Ask denilen kelimeyi sarkilardan duyardimSen çikinca karsima kendimde seni buldumInsanim hakkim degilmi?Seni çok seviyorum...Askin cehennemine düsmüsüm yaniyorum

Kalbim senin için atiyor gözlerim senden baskasini görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yasatma biricigim

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zorsensizlik ölüm kadar acivarligin yasam kadar kutsalsen nefes kadar önemli ve canim kadarda degerlisin...

Bir kölenin kurtulusu bir mültecinin vatani ve bir tutsagin özgürlügü kadar uzak olsanda samimiyeti sende yasamak güzel yeterki beni yüreginde sürgün etme ey dost

Sen yildizlar kadar parlak ve güzelsinama aranizdaki fark onlar milyonlarca sen ise bir tanesin...

Bizim ömrümüzde mezarlarimiz dogusumuzda kazilir siirlerimiz hayatimizi anlatir seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar tasimda yazilir seni unutmadim

Dostluk deniz kenarinda tas toplamaya benzer. Önce toplarsin sonra teker teker atarsin. Ama bazilarini atmaya kiyamazsin. Iste sen atmaya kiyamadigimsin.

Ask GeçiciSevgi Bir Ömürdür Seveni Ask Degil Sevgi Öldürür Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem

Sana olan askimi sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herseyimsin

Cellatlar yine basladilar infaza herkes cezasini çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmis hirsizlik atin atese bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmis dediler yalan söylemis onu da atin atese bir günahkar daha sordular bu ne yapmis dediler SEVMIS bunu atmayin bu zaten yanmis

Bir uçurumdan asagi düsüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim

Bir gün yagmura yakalanirsan benden kaçtigin gibi yagmurdanda kaç çünkü bulutlarin arasinda kaybolan aski için aglayan benim..

Sen Sevme Sevdigimi Bil Yeter Bitanem
çııÖÖçşMevsimlerden yazi Giysilerden beyazi Kuslardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herseyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk görenin günes olmasi ne aci. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin oldugunu bilse birdaha asla dogmazdi.

Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin

Ince sizim kalp hirsizim beni benden aldin imkansizim aglasam inlesem ne fayda nasil olsa ben hep haksizim

Ne güzeldi günlerimiz Ayrilmazdi ellerimiz Askla çarpan kalplerimiz Ayri düstü gülüm gülüm

Dün gece yildizlara hep seni anlattim dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar

Zannetmeki gözlerim sana baktikça bikacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanirsa gözlerim hayata son sözüm ''SENI SEVIYORUM''olacak

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin sevgilim

Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak zor yasamak degil özlemekte degil özleyipte görememek çok zor BEBEGIM...

Dün gece saatlerce ölümü ve sensizligi düsündüm acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüregimde nede askimi körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insani hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düsündüren yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra dogarya günes aklima ilk sen gelirsin sonra bir çig tanesi olup yüregime düsersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi gelecegim kapina ürkerek basacagim zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyecegim bir dilim ekmek uzatacaksin karnim tok diyecegim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yillar önce çaldigin kalbimi geri ver geri ver diyecegim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularimin adidir hasret sen yildizlarin getirdigi özlem degil ölümün bile unutturamayacagi tutkumsun!..askim

Bazi insanlar hayalleriyle bazilari sevgileriyle yasarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlariyla hayallerine ulasir!..

Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yasanacak bir can bulur her düs gerçeklesecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek sey senin gibi bir dosttur!..

Yüreginin içinde esen rüzgari dinliyorum rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aski bulutlardan ve engin daglar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor içimi titreterek..

lice
Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....

Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.

Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.

Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA

Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...

Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.

Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme umut yoksa yarinlar uzak kalir insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu çııÖÖçşBir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....

Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.

Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.

Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA

Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...

Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.

Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme umut yoksa yarinlar uzak kalir insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...
çııÖÖçşHayat bir sekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan iste o zaman her yer yeserecek.

O vefasiz kalbin hissetmesede.. Sana bu sarkiyi dinletecegim.. Bu askin ugruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi ögretecegim...

Gecelerden ayazi sevmem.. ya gündüz olmali ya gece.. namludan çikan kursun.. ya kalbimin derinlerinden vurmali.. ya namludan hiç çikmamali.. insan sevdigini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...

Varliginin tiryakisi.. Yoklugunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasiyim...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et ünkü ask sessiz sevgi dilsizdir...

Seni Bir Serçenin Gözyasi Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mi Diyeceksin Ama Serçeler Gözyasi Döktügünde ÖLÜRLER...

Bütün dünyayi istedigim renge boyayipbu rengi insanlara bütün sevginle dagitkendini sevginin bir rengi diye tanit.çünkü senin varligin sevgiye en güzel kanit.

küL oLmus ates yanarmi? Buz tutmus su akarmi? Bu gözLer seni sevdi baskasina bakarmi?

Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin sevdigini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Düsünüyorum da; düsüncelerin en güzeli senin beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmek olsa gerek diye düsünüyorum

Belki daglarimda çigdemler açar uyur kar altinda yediverenim. Bir gözyasidir yagmurlarim gülerken aglatir su verdiklerim...

Seni özleyenlerin özleminden habersiz özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasinda ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Dünyanin en güzel seyini sana vermek isterdim Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Aglamak çocuklara affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatirsan çocuk degilim aglamam Allah degilim affetmem...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahin varsa?Hosçakal ask sende kalsin sanmam ama isine yararsa?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük sevinçlerin nisan yagmurlari kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaslar degerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Yasamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak degildir sen yokken bile seninle olabilmektir..

Içinde öyle bir umut tasiki onu senden kimse alamasin.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Sözlerin büyük yüregin küçük! Hatalarin yanlislarin çokdogrularin yok! Bir seyleri göklere çikartip mutluyum saniyorsun..Kendine göre sansli bana göreyse zavallisin!
çııÖÖçşYa Sözlerin Aklimda Ya Da Aklim Adinda Ya Hayalin Karsimda Ya Da Sesin Kulagimda Ya Ben Çildiriyorum Ya da Çok Özlüyorum Ya Özlemek Çok Güzel Yada Özlenen Çok ÖZEL...

Ne zaman gelirsen gelbasima taç olursun. Sen benim eski degil eskimeyen DOSTUMSUN...

Sanal dünya diyorlar burayaugradim geçtim. Bekledigim ufak bir telefon görüsmesiydi artik ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açik olsun gözlerinde yüreginde huzur bulmustum al istemem o da senin olsun.

Seviyorum seni ölümsüz bir ask ile bütün kalbim hayatim seninle ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykiracagim seni seviyorum diye..

Hayatin en güzel ani herseyden vazgeçtiginiz zaman Sizi hayata bagliyan biri oldugunu düsündügünüz andir...

Ben senin ne yarin nede canin ben senin ne sevdigin ne baharin ben senin belki umrunda degilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar agacindaki bir mahkumun hayati sevdigi kadar seviyorum...

Herzaman dogru söylene dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin.

Insan tirmanirken dagin kafa tutmasina razi olmalidir.

Kristalin bedelini göze almayanonunla oynamasin.

Hissizler Hareketsizler yol alamazlar Uyuyanlar hedefe ulasamazlar hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Ask günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakin tek basina yasanmayacak kadar takimdir...

Askin zehir olsa içmezsem yolun ölüm olsa dönersem senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Yüregimin ta içinde bir ates yanar.. Yanmayan yer kalmamis söndürsen ne yazar.. Tasa topraga seni yazdi bu eller.. Ah sevmenin degeri bir bilseler

Sen benim ruhsatli sevdam ben senin sevda kesin seni sevmek yasamaksa ben hiç ölmedim

Istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

Kim demis haram nedir bilmez Hayyam Ben harami helale karistirmam Seninle içilen sarap helaldir Sensiz içilen su bile haram

Sevmek çay sevilmek sekerbizim gibi sevenler çayi sekersiz içer

Hani kardelen gökyüzüne asik olurda çikartir ya karin altindan gövdesiniZenher yüreginde kardelen kadar cesaretin yoksa sakin asik olma...!

Sen benim için bir askin bittigi yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakin çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir askin bittigi yersin senbenim nefretim nefes alis sebebimsin
çııÖÖçşsen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herseyi ama herseyi vermeye hazirim melegim seni çok ama çok seviyorum...

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadigim Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koydugumda Bu Dünyada Herseye Sahip Oldugumu Anladim

Ölüm gelir basim üstüne çekerim dert bir dert üstüne dayanirim inan herseye ama SENSIZ OLAMAM!

Eskiden karanliklardan ve yagmurlardan korkardim simdi ise yagmurlar gözyasim oldu karanliklar ise sirdasim oldu.

Seni sevmek yanlis ise Dogruyu istemiyorum.

Gittin sehir seni aglayarak ugurladi simdi yagmur durdu ya içimdeki özlem ?

Dogdum yasamak için yasarim sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BITANEM!!!

Bir zamanlar sen hayal kurardin ben gerçekçiydim yillar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

Bugün sigaramin üzerine adini yazdim sigaram bittiginde seni unutacam sanmistim ne bilirdimki seni nefes içime çektigimi...

Okyanusta giderken bir deniz kizi çikti karsima bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtiginda içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

Bir gün beni arayacaksin arkadaslarina soracaksin sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksin o ezan degil sela diyecekler bir gül arayacaksin ama bulamayacaksin çünkü mevsim SONBAHAR...

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi degil ; özledigimi bil heran çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bir insana verilebilecek en güzel armagan yürektir ve bir insani sevebilmek dostum inan yürek isidir.

Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yoklugun hergece kalbimden vursada sana asigim ya oda yeter bana...

Sari giyer günes olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni misira sultan ise..

Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yasam Kuru Bir Çölde Cayir Cayir Yanmaya Benzer.Asksiz Bir Direniste Umutsuzca Direnmeye Benzer..

Kimi rüyalar görülmeye deger kimi ise yasanmaya
sen benim gördügüm ve bitmesin diye yasattigim
en tatli gerçek rüyamsin...

Rüzgarin keman çaldigi yagmurun camina vurdugu ve sen yatagina uzanip keske dedigin hersey seninle olsun BIRTANEM sen benim BIRTANEM gönlümde efsanemsin...

Nasilki Gökyüzü Yildizsiz Deniz Dalgasiz Toprak Susuz Olamiyorsa Bende Sensiz Olamiyorum BITANEM !!
çııÖÖçşTopraklardan kalem; agaçlardan kagit yaptim üzerlerine milyonlarca kez SENI SEVIYORUM yazdim.Ama yanilmisim.Ben seni sevmedim sana taptim biricik ASKIM.

Seni düsündüm agladim.Darmadagin aynaya baktim.Karsimda duran bir yabanciydi.Gözlerini koyulugunda sen vardin. Nefretle aynayi kirdim! Yere düsen cam parçaciklarinda sen vardin.Bir kaç damla kan akti elimden.Anladim artik sen vardin damarlarimda da sen vardin.

Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece islak yastigina basini koymak"yarin ne olacak diye"korkuyla uyumaya çalismak.Sen geceleri yalnizliktan aglamak nedir bilir misin?

Dertlerimizi avutan akil ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler degil.

Inan senin yaninda sanki birbirimizden çok uzaktaymisiz gibi geliyor bana.Yalnizligimi seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanimda hissediyorum.

Uykudan uyandigina pisman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çildirtan tatli bir rüyasin sen...

bir damla gözyasin olmak isterdim yanaklarindan süzülüp dudaklarindan ÖPMEK IÇIN...

Gönülden gönüle attin kendini bir heves ugruna sattin sevgini her geçen yolcuya açtin kalbini artik bir hancidan farkin kalmadi

Yoklugunu bu kadar derinden hissetmeseydim varliginin essiz güzelligini anlayamazdim PASAM!

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

Ne hasta bekler sabahi ne taze ölüyü mezar nede seytan bir günahi seni bekledigim kadar...

Eger birgün kader seni benim kollarimdan alip birbaskasinin kollarina atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marsim olacaktir...

yüzümde tebessüm gözlerimde isik kalbimde günestin simdi gittin bogazimda dügüm oldun

Her aynaya baktiginda beni hatirla gözlerin yildizlara takilirsa gözlerimdir sakin unutma.. unutma eger bir gün avucuna bir yaprak düserse ellerimdir sakin birakma..

Bulutlarin Gözyaslari Pencerene vurdugu bir aksamda gecede hangi hayeller sana uyumayi unutturuyorsa gelecekte onlari yasatsin.

Kalbe yazilan yazi silinmiyor sildim desende bir iz kaliyor senden kalan anilar aklima geldiginde kalbimde uyuyan dev uykudan kalkiyor.

Hasret yagiyor bu gün sokaklara resmin var sanki göz kapaklarimda ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karsimsa.

Hiç zorlanmamistim kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte içimdeki duygulara hakim olamiyorum nedense sana söylemek istedigim bir söz var ama korkum engel oluyor sözlerime.

Gecemi aydinlatan ay gibisin ve ben mehtabinda elimde kadeh kalbimde yanan atesi söndürmeye çalisiyorum bu ates beni öyle sarmis ki ne yapsam söndüremiyorum.

Geceyi sana yazdim günesi sana alev alev yaniyor içimdeki sevda yetmiyor söndürmeye denizler ebedi ask için hazir bu can adanmaya.
çııÖÖçşHayatima bir yalnizlik çöküyor sen uyuyunca gecenin karanliginda kayboluyorsun usulca her sabah gözlerimi açtigimda yasamaktan önce sen geliyorsun aklima.

Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatli canini sen güllerden güzelsin sevgi kadar özgürsün

Hasret ve özlem sevdiginle güzel karsimdaki senin gibi olunca özel tut onun elinden yada gönlünden bak o zaman ayirabiliyormu ecel

Çölün suya duydugu özlem bile Benim sana duydugum askin yaninda hiç kalir! Ben sana kavustugum gün Çöller gözyaslarimla islanir...

Su uzun gibi görünen ama gayet kisa hayat yolunda çare olmasa da aglamak! Mümkünmü ki aglamamak...

Ben mavi Sen gökyüzü.Ben deniz Sen dalgasi.Ben beden Sen can.Söyle simdi Dalgasiz deniz Cansiz beden Sesiz bir Ben olur mu hiç?...

Sen bir günessin etrafinda bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayim ve bir tek bende hayat var !

Kahretsin unutamiyorum ama normaldirçünkü o benim kalbimle beynim arasinda çelik halattan asma köprü kurdu nice tir konvoylari geçti köprü sallanmadi bile!!!

Bilirmisin Bir Fidan Susuz Kalirsa Ne Olur...Tabiki Kurur Ve Ölür..Iste Ben Bir Fidan Sen susun Eger Sen Olmazsan Kurur Ve ÖLÜRÜM AsKiMM.

Biz denizci degiliz her limanda sevgilimiz olsun biz liseliyiz sevdikmi birkere severiz.

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyasi döktüm senin için. Geceleri sen yataginda meleklerin kanatlariyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakisina bir dudak kivriminda titresen gülüsüne ulasmak için dünyanin bütün çiçeklerini önüne sererdim. Siirler sarkilar sevgiler içimde tutusan bir ates onun yangininda senin için kül kesildim. Agir hastalar geceyi zor geçirir. Sabahi bekler kirgin yürekler hasta umutlar yalniz ruhlar. Yalnizdi gecelerim. Hastaydi gecelerim. Kan kaybindan giden bir yarali gibi umarsizdi gecelerim. Bir uçurumun kenarina beni tasiyan karabasandi gecelerim. Adina yalnizlik dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin beni tanimadin beni sevmedin.. Bu bir ölümdü bu bir fermandi .. Biçak kesmez artik beni ip asmaz çeküller yüregimi tasimaz. Yasamak mümkün degil yalnizlik karanlik kapilariyla üstüme kapandi. Amansiz acilar içindeyim. Ey Sevdigim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi bir sen bilmedin. Yalnizligin diger adi aska karsilik almamaktir. Kaçilamayacak kadar yakin tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim askima yalnizlik kucak açti. Senin yokluguna dokundum içim yandi. Odamin çildirtan sessizliginde sana seslendim. Yankisi döndü dolasti senin kapilarin bana kapali. Kendi sesim yine bana ulasti. Anladim ki beni hiç duymayacaksin. Sana sitem edemem. Sana kirilamam. Bir tek dilegim var senden son bir tek istegim. O da MUTLU OLMAN. MUTLU OL SEVDIGIM.. BIRICIGIM..

Aglamak istiyorsan eger basini dik tutki göz yaslarin seni aglatan kadar alçalmasin

Seni sevmek kusursa sana özür borçluyumseni çok ama çok sevdim ikikere suçluyum.

Karanliklar içinde dertler ve benim Aklimda tek düsünce mutluluk ve sen

Sana öyle darginimki haykirmak yetersiz kelimeler yersiz kalir durma git götür ne varsa bekleme aglarim ben yalniz kendi kaderime anladim derman degilsin derdime haydi git dönüpte bakma halime haydi git düsünme durma aglarim ben kendi kendime anladim bitti hiç bir sey söyleme...

Sesiz bir gecenin sabahinda uyandigimda eger sen yanimdaysan ne mutlu bana eger sen yoksan uyanmamisimdir zaten uykumdan uyanamamda birdaha...

Sen dikeni bu kadar derine batip da can acitmayan dünyanin en güzel gülüsün su fizigin bile çözemedigi hayatimin en güzel rengisin!

Ben düz bir kelime sen yasamla aramdaki unutulmaz kafiyesin...

Bana yarinlarin güzel oldugunu söylemeyin bugün dünün yarini degilmi

Dogacak günümün günesi gecemi aydinlatan yildizimsin.. günümün sevinci gelecegimin umudusun....ASKIM....
çııÖÖçşMevsimlerden yazi Giysilerden beyazi Kuslardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herseyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk görenin günes olmasi ne aci. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin oldugunu bilse birdaha asla dogmazdi.

Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin

Ince sizim kalp hirsizim beni benden aldin imkansizim aglasam inlesem ne fayda nasil olsa ben hep haksizim

Ne güzeldi günlerimiz Ayrilmazdi ellerimiz Askla çarpan kalplerimiz Ayri düstü gülüm gülüm

Dün gece yildizlara hep seni anlattim dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar

Zannetmeki gözlerim sana baktikça bikacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanirsa gözlerim hayata son sözüm ''SENI SEVIYORUM''olacak

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin sevgilim

Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak zor yasamak degil özlemekte degil özleyipte görememek çok zor BEBEGIM...

Dün gece saatlerce ölümü ve sensizligi düsündüm acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüregimde nede askimi körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insani hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düsündüren yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra dogarya günes aklima ilk sen gelirsin sonra bir çig tanesi olup yüregime düsersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi gelecegim kapina ürkerek basacagim zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyecegim bir dilim ekmek uzatacaksin karnim tok diyecegim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yillar önce çaldigin kalbimi geri ver geri ver diyecegim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularimin adidir hasret sen yildizlarin getirdigi özlem degil ölümün bile unutturamayacagi tutkumsun!..askim

Bazi insanlar hayalleriyle bazilari sevgileriyle yasarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlariyla hayallerine ulasir!..

Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yasanacak bir can bulur her düs gerçeklesecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek sey senin gibi bir dosttur!..

Yüreginin içinde esen rüzgari dinliyorum rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aski bulutlardan ve engin daglar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor içimi titreterek..

Ya gözlerin aklimda yada adin aklimda ya hayalin karsimda yada sesin kulagimda ya ben çildiriyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel....

Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek baska seybeklemek baska seydir.Birincisi umut veriröteki ancak aci verebilir.Sevgibeklentilerden arinmistir.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizlige sevineceksin.. Ama sunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSIN !!!

Farzet ki bir rüzgardim esip geçtim hayatindan yada bir yagmur.. Sel oldum sokaginda sonra toprak çekti suyu kaybolup gittim.Belkide bir rüyaydim senin için.Uyandin ve ben bittim...

Hadi sözlerin yalandi Yalandi ellerin Tenin Nefesin... Peki ya gözlerin O hiç susmayan gözlerin Gözlerinde mi yalandi ey sevgili?

Seni özlüyorum.Gecenin en zifiri aninda bile odami aydinlatan bu aski özlüyorumen çok da her gün duyabilmek için çirpindigim sesini. Seni özlüyorum iste....Her tartisma sonunda çektigim sancilariseni kaybetmek korkusunun yüregimi bir biçak gibi kestigi anlari bile..

Aşkınıza Söyleneccek Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler
» Kamyon Arkası Sözler
» Ve Kendi Bildiklerim ve Bir kac duydugum ilginc sözler